איך להלבין את השיניים

על פי מחקר עדכני, הלבנת שיניים היא אחד הטיפולים הקוסמטיים המבוקשים ביותר במרפאות שיניים. עם כניסתן של טכניקות להלבנת שיניים בבית, הפכה הלבנת השיניים לפופולרית מתמיד כדרך קלה ומהירה לתת בוסט לביטחון העצמי.

טיפולי הלבנה במרפאת שיניים

רופא השיניים שלכם יוכל לעשות לכם טיפול הלבנה מקצועי הכרוך בהנחת חומרי הלבנה חזקים על השיניים תוך נקיטת אמצעים מיוחדים להגנה על החניכיים ועל חלל הפה (הטיפול כרוך בדרך-כלל בהנחת ג'ל עם חוצצים המגנים על השיניים מפני נזק). הטיפולים מבהירים ומלבינים את השיניים ברמה של עד 10 גוונים, אך מדובר רק בשמונה השיניים הקדמיות.

טיפולי הלבנה בבית

מוצרי ההלבנה הביתיים הזמינים היום בכל חנויות הפארם, הפכו לחלופה פופולרית לטיפולים המקצועיים במחיר שווה לכל נפש. בין השאר תוכלו למצוא גם: שטיפת פה מלבינה, לדוגמא של ליסטרין, משחות שיניים מלבינות, פסי הלבנה, ג'ל הלבנה בצביעה, סדים עם ג'ל ומסטיק מלבין. שיטות ההלבנה הביתיות המתבצעות ללא פיקוח רופא שיניים, אושרו כבטוחות על-ידי משרד הבריאות. אבל אם יש לכם בעיה או מצב רפואי מאובחן (או אם קיים חשד לבעיה כזאת) בחניכיים, בשיניים או בפה, עליכם להתייעץ עם רופא שיניים לפני תחילת השימוש בשיטות ביתיות להלבנת שיניים. בנוסף הקפידו לעקוב אחרי ההוראות המופיעות על האריזה ואם אתם חווים תופעות לוואי כלשהן, כמו רגישות בשיניים, התייעצו עם רופא השיניים שלכם.